Юрій Луценко назвав лубенського ДАІшника собакою

17.06.2005, 10:06 Просмотров: 1 882
На початку тижня Полтавщину відвідав міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. В понеділок він власноруч вирішив проінспектувати дороги області і виявив працівника ДАІ–хабарника..
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко спілкується з полтавчанами

За словами міністра, хабарництво на дорогах та у кабінетах знову підняло свої голови. 'З усіх областей я маю чутки про те, що знову починає дехто з працівників міліції займатися тим старим, до чого їх привчали десятки років”, – каже Юрій Луценко. Тому, направивши свою службову машину через Кременчук, міністр поїхав іншою дорогою, на машині зі звичайними цивільними номерами, що й дало йому змогу переконатись, що чутки мають під собою реальний грунт. Луценко повідомив, що він конфіскував і посвідчення, і нагрудний знак міліціонера, який взяв 20 гривень і не склав протокол. Це сталося в зоні дії Лубенської роти ДАІ.
Юрій Луценко повідомив, що, виступаючи перед начальниками обласних ДАІ, попередив їх, що один боротися з корупцією не в змозі. 'За цього інспектора керівник районної ланки отримає догану. За другого в своєму районі – сувору догану, за третього – буде звільнений з посади. Так, - визнає міністр, - це - кругова порука, але іншого виходу для того, щоб міліція зайнялася справою – немає”. Тим більше, відзначив міністр, держава вдвічі збільшила зарплату співробітникам МВС. За словами міністра, “раніше інспектор отримував 350 гривень, а сьогодні (я запитав у цього пацана, який працює 1,5 року в міліції) – 600 гривень. Скільки тобі ще, собако, заплатити, щоб ти людей не грабував?!”.
На запитання: “Так і сказали “собако»?”, Луценко відповів: “Так і сказав!'
При цьому міністр зазначив, що за час, коли він керує МВС, лише на Полтавщині спіймано на гарячому 800 хабарників. Міністр пообіцяв, що «ці люди сидітимуть не менше п'яти років'.
Того ж вечора Юрій Луценко заночував у одному з приватних готелів Полтави, а зранку завітав до обласного управління міліції аби привітати з Днем народження начальника обласної міліції Богдана Керницького. Ближче до оббіду міністр вирушив до Кіровоградської області. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх