У виконкомі «б’ються» за гроші

12.07.2007, 17:07 Просмотров: 1 283
Забрати кошти в одних і віддати іншим пропонували на останньому засіданні міськвиконкому. А саме: 500 тис. гривень - від табору  «Зоряний»,  та 400 тисяч  - від краєзнавчого музею передати на закінчення ремонту малосімейки на вул.Східній, 22.

Забрати кошти в одних і віддати іншим пропонували на останньому засіданні міськвиконкому. А саме: 500 тис. гривень - від табору  «Зоряний»,  та 400 тисяч  - від краєзнавчого музею передати на закінчення ремонту малосімейки на вул.Східній, 22. Мотивація перерозподілу – кошти з бюджету розвитку  міста (а вони можуть бути використані лише на капремонт) табір і музей не використовують.
Пропозиція відібрати гроші наштовхнулася на суворий опір відділу культури та відділу сім’ї та молоді, якому підпорядковується табір «Зоряний». Тому міський голова й не затвердив рішення виконкому – чиновники ще поміркують, як відремонтувати саме ці об’єкти.
Гроші ж «зависли» через прогалини у бюджетному законодавстві. Річ у тім, що на будь-які роботи має проводитися тендер. Учасники його сплачують вступний внесок, який не повертається ні переможцю, ні переможеному. На таких умовах поки що не знайшлося жодного бажаючого ремонтувати котельню табору «Зоряний» та краєзнавчий музей.
Нагадаємо, через тендер гальмується і ремонт Крюківського мосту, який належить державному підприємству «Укрзалізниця». 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх