Роботи з електрифікації ділянки Полтава-Люботин планується завершити у жовтні 2007 року

6.07.2007, 13:07 Просмотров: 1 077
Роботи з електрифікації ділянки Полтава-Люботин мають завершитися у жовтні цього року, – повідомив заступник Генерального директора Укрзалізниці Микола Луханін, перебуваючи в об’їзді Південною залізницею з оглядом ходу будівництва.
Наразі відбувається будівництво тягової підстанції, що буде забезпечувати електроенергією одну з найважливіших ділянок Південної залізниці - Полтава-Люботин. На сьогодні вже монтується обладнання підстанції – будуються розподільчі прилади, портали, фундамент під трансформатори тощо.
Крім того, залізничники не обмежилися проведенням робіт лише з електрифікації ділянки.

Роботи з електрифікації ділянки Полтава-Люботин мають завершитися у жовтні цього року, – повідомив заступник Генерального директора Укрзалізниці Микола Луханін, перебуваючи в об’їзді Південною залізницею з оглядом ходу будівництва. Наразі відбувається будівництво тягової підстанції, що буде забезпечувати електроенергією одну з найважливіших ділянок Південної залізниці - Полтава-Люботин. На сьогодні вже монтується обладнання підстанції – будуються розподільчі прилади, портали, фундамент під трансформатори тощо. Крім того, залізничники не обмежилися проведенням робіт лише з електрифікації ділянки. Паралельно на станції Полтава-Південна тривають роботи з реконструкції пасажирської станції, павільйонів, адміністративних будівель. Довідково: Ділянка Полтава-Люботин Південної залізниці має довжину 116 км. Роботи по переведенню дільниць з теплотяги на електротягу або електрифікація - є складовою частиною програм впровадження на залізницях швидкісного руху пасажирських поїздів і галузевої програми енергозбереження та впровадження альтернативних видів палива на транспорті. У світлі останніх подій, а саме приділення уваги питанням енергозбереження в Україні, та у зв'язку з різким підвищенням цін на паливо, актуальність проведення електрифікації зросла ще більше. У найближчі роки питанню електрифікації залізниць приділено особливу увагу. Саме тому, 2007 рік в Укрзалізниці оголошено роком електрифікації залізниць України. ----------------------------------- Управління взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх