Проти керівника «Укртатнафти» кримінальну справу не порушили

4.07.2007, 17:07 Просмотров: 1 466
Кримінальної справи відносно керівника «Укртатнафти» Сергія Глушка Генпрокуратура України не порушувала. Про це «Телеграфу» повідомив речник Генпрокурора України Юрій Бойченко. Тим самим він офіційно спростував поширену в Інтернеті інформацію про порушення кримінальної справи проти пана Глушка за фактом ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
Разом з тим всеукраїнські ЗМІ повідомили, що Сергій Глушко підозрююється у цій справі, але звинувачення керівнику «Укртатнафти» поки що пред’явлене не було.

Кримінальної справи відносно керівника «Укртатнафти» Сергія Глушка Генпрокуратура України не порушувала. Про це «Телеграфу» повідомив речник Генпрокурора України Юрій Бойченко. Тим самим він офіційно спростував поширену в Інтернеті інформацію про порушення кримінальної справи проти пана Глушка за фактом ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Разом з тим всеукраїнські ЗМІ повідомили, що Сергій Глушко підозрююється у цій справі, але звинувачення керівнику «Укртатнафти» поки що пред’явлене не було. У Генпрокуратурі цю інформацію «Телеграфу» і не підтвердили, в не спростували. Нагадаємо, що на минулому тижні невідоме джерело в Генеральній Прокуратурі України повідомило, що проти Сергія Глушка порушено кримінальну справу. За його даними, мова йшла про факт ухилення посадовими особами Укртатнафти від сплати податків на суму понад 250 мільйонів гривень у квітні-травні поточного року. Отримати коментар самого пана Глушка редакції не вдалося. На підприємстві повідомили, що він знаходиться у відрядженні і зв’язатися з ним неможливо. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх