В Полтавській області заборонено купатися

2.07.2007, 22:07 Просмотров: 859
Полтавська обласна санітарно-епідеміологічна станція з липня заборонила водокористування ріки Ворскла на всіх 5 основних пляжах Полтави, а також на 27 необладнаних пляжах області.

Про це повідомила завідувачка відділом гігієни обласної СЕС Оксана Галаган.

За її даними, крім того, що вода не відповідає санітарним нормам (високий рівень бактеріологічного забруднення), пляжі утримуються в незадовільному стані; не мають паспортів і документів для цільового використання, а також не обладнані необхідними плавзасобами.

Зокрема, СЕС зобов'язала закрити пляжі через забруднення прилягаючих до води територій - велику кількість битого скла й сміття, закопаного на березі в річковий пісок.

Полтавська обласна санітарно-епідеміологічна станція з липня заборонила водокористування ріки Ворскла на всіх 5 основних пляжах Полтави, а також на 27 необладнаних пляжах області. Про це повідомила завідувачка відділом гігієни обласної СЕС Оксана Галаган. За її даними, крім того, що вода не відповідає санітарним нормам (високий рівень бактеріологічного забруднення), пляжі утримуються в незадовільному стані; не мають паспортів і документів для цільового використання, а також не обладнані необхідними плавзасобами. Зокрема, СЕС зобов'язала закрити пляжі через забруднення прилягаючих до води територій - велику кількість битого скла й сміття, закопаного на березі в річковий пісок. За даними СЕС, протягом 10 останніх років на пляжі не завозився пісок, не проводилася рекультивація земель. Зараз пляжі в області працюють тільки в Комсомольску, Кременчуці, Великобагачанському, Диканьскому, Зіньківському, Кобеляцькому, Козельщинському, Лубенському, Миргородському, Оржицькому і Чутівському районах. Як повідомляло агентство, Полтавська міська санітарно-епідеміологічна станція з початку липня 2006 також заборонила водокористування ріки Ворскла на всіх пляжах Полтави. Інформаційне агентство 'Українські Новини' 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх