На Затоні з’явиться приватний пляж

1.07.2007, 12:07 Просмотров: 974
Більше двох гектарів пляжу, що на Ревівці, урайоні Морської школи, збирається взяти для облаштування «пляжної зони відпочинку» одне з міських приватних підприємств.

Більше двох гектарів пляжу, що на Ревівці, урайоні Морської школи, збирається взяти для облаштування «пляжної зони відпочинку» одне з міських приватних підприємств. За проектом планується зробити на пляжі роздягальні, передбачене місце для водних мотоциклів, катамаранів, стоянки для авто. Будівництво капітальних споруд на цій ділянці заборонено, адже сам пляж знаходиться у водозахисній смузі. Приватизувати цю територію не можна, пояснюють у земельному управлінні. Із зони загального користування її не вилучають.
Однак після облаштування пляж для кременчужан навряд чи залишиться безкоштовним.  Поки що невідомо, огородять його парканом чи ні, і за що саме братимуть плату: за перебування на території чи користування водною «технікою».
Проте на саму ділянку претендує не лише одна особа. 33 кременчужанина хочуть звести на цій території приватні будинки. Однак міськвиконом їм відмовив. «Це зона підтоплення, – пояснює головний архітектор міста Віктор Труш. – Її не можна забудовувати. Згідно з генеральним планом, на цій ділянці передбачена реакраційна зона відпочинку».  Отримавши відповідь з міськвиконкому,  мешканці звернулись до суду. Суд зобов’язав  міськраду та виконком  розглянути питання щодо виділення їм земельних ділянок. Вирішувати, кому ж дістанеться ця ділянка, будуть депутати міськради. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх