Мишачі екскременти на кухні

21.06.2007, 21:06 Просмотров: 1 275
Минулого тижня санстанція перевірила дитячі табори. За санітарні порушення оштрафовано п’ять посадових осіб.
У таборі «Енергетик» у день заїзду дітей у коморі харчоблоку виявили мишачі екскременти. У епідвідділі міської СЕС нарікають на те, що в таборі не провели дератизацію (знищення гризунів).

Минулого тижня санстанція перевірила дитячі табори. За санітарні порушення оштрафовано п’ять посадових осіб.
У таборі «Енергетик» у день заїзду дітей у коморі харчоблоку виявили мишачі екскременти. У епідвідділі міської СЕС нарікають на те, що в таборі не провели дератизацію (знищення гризунів). Також низку претензій має санстанція до інвентарю: на харчоблоці та для прибирання приміщення. Оштрафований директор табору, завгосп та завідувач виробництвом на харчоблоці.
У таборі «Зоряний» СЕС теж «забракувала» кухонний інвентар і знайшла невідремонтовані душові. Фахівці відділу захисту прав споживачів кажуть, що у таборі не було холодної води, не працювала каналізація, а двоє працівників не надали санітарних книжок. Такі продукти як вафлі та зефір знаходились у складському приміщенні відкритими.
У «Супутнику» санстанція «насварила» кухаря за брудний спецодяг: на ньому знайшли збудника кишкових інфекцій.
У трьох пришкільних таборах (школи №17, 3, 28, 23) також знайшли порушення. В основному, вони стосуються організації харчування.

  
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх