Залізниця знову оголосила тендер на ремонт Крюківського мосту

21.06.2007, 13:06 Просмотров: 868
Південна залізниця вдруге проведе тендер на ремонт мосту через Дніпро в Кременчуці. За інформацією віце-мера Миколи Порицького, тендер оголосять другого липня, а проведуть 31 липня. Пан Порицький послався на інформацію від головного інженера Південної залізниці.
Але представник Південної залізниці з проведення тендерів Анатолій Парасенко 18 червня плвідомив «Телеграфу» про інший термін проведення тендеру - 15 липня.

Південна залізниця вдруге проведе тендер на ремонт мосту через Дніпро в Кременчуці. За інформацією віце-мера Миколи Порицького, тендер оголосять другого липня, а проведуть 31 липня. Пан Порицький послався на інформацію від головного інженера Південної залізниці. Але представник Південної залізниці з проведення тендерів Анатолій Парасенко 18 червня плвідомив «Телеграфу» про інший термін проведення тендеру - 15 липня. 'Головне, щоб у тендері взяли участь три учасники, які мають ліцензію на ремонт мостових переходів', – сказав він. Очікується, що буде три учасники тендеру. За інформацією пана Порицького, серед претендентів – словаки і турки. Ремонт мосту триватимє два-три місяці. Нагадаємо, підприємства-учасники тендеру, призначеного на кінець червня, надали невірно оформлені документи. В результаті тендер не відбувся, і ремонт Крюківського мосту відклали на невизначений термін. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх