Обіцянки нового уряду. ПДВ

19.03.2005, 21:03 Просмотров: 1 045
Загадковий ПДВ людині, далекій від торгівлі, здається чимось абстрактним. Податком, який не впливає на наше життя. “Це бізнесмени переймаються стосовно того, повернуть їм ПДВ чи ні, а нас це не стосується!”
Стосується, ще й як. Роздивіться уважно чек із супермаркету-платника ПДВ.

Тимошенко за відміну ПДВ?!

Загадковий ПДВ людині, далекій від торгівлі, здається чимось абстрактним. Податком, який не впливає на наше життя. “Це бізнесмени переймаються стосовно того, повернуть їм ПДВ чи ні, а нас це не стосується!”
Стосується, ще й як. Роздивіться уважно чек із супермаркету-платника ПДВ. Шоколадка коштує 2,40 грн.? Насправді вона коштує дві гривні, а 40 копійок ви заплатили у вигляді податку на додану вартість. І вам, кінцевому споживачеві, ці 20% ніхто і не планує повертати.
11 березня Юлія Тимошенко заявила, що уряд розглядає можливість відміни ПДВ і наслідку цього кроку. За її словами, Державна податкова адміністрація прогнозує ймовірні  надходження у бюджет від платників податків за умови, що буде стягуватися лише податок з прибутків фізичних осіб, податок на реалізацію продукції, а також ренти та акцизні збори. І все це без ПДВ і податку на фонд заробітної плати.
Прем’єр-міністр відзначила, що попередні розрахунки свідчать про переваги фіскальної системи без ПДВ. Надходження в бюджет збільшаться.
Ціни ж на товари у роздрібній мережі за логікою повинні знизитися на 20%.

Ющенко за чесний ПДВ!

11 березня Віктор Ющенко повідомив про свої наміри найближчим часом відмінити всі пільги по сплаті ПДВ і підписати відповідний указ. “Цей податок стане збалансованим і не буде тягарем для економіки лише тоді, коли буде рівним для всіх”, - зазначив Президент.
В Україні понад 45 тисяч підприємств мають податкові пільги, переважна більшість – пільги з ПДВ. За словами Ющенка, пільгами в основному користуються високоприбуткові підприємства, а саме горілчаного і нафтопереробного виробництва. “Така непрофесійна позиція руйнує всю систему фіскальної сфери”, - стверджує Віктор Андрійович.
Перший прем’єр Анатолій Кінах допускає зниження ставки ПДВ з 20% до 15%. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх