Обіцянки нового уряду. 8,5 тисяч для майбутнього малюка

19.03.2005, 20:03 Просмотров: 1 200
Більше тисячі кременчужанок готуються стати мамами цього року (за даними обліку жіночих консультацій). Якщо їм пощастить народити дитину після першого квітня, вони замість 764 гривень одноразової допомоги отримають майже 8,5 тисяч гривень. Таке суттєве збільшення виплати (більш ніж удесятеро) при народженні дитини отримало як позитивні, так і негативні відгуки. Противники запевняють, що сума стимулюватиме жінок заробляти у такий спосіб.

Більше тисячі кременчужанок готуються стати мамами цього року (за даними обліку жіночих консультацій). Якщо їм пощастить народити дитину після першого квітня, вони замість 764 гривень одноразової допомоги отримають майже 8,5 тисяч гривень. Таке суттєве збільшення виплати (більш ніж удесятеро) при народженні дитини отримало як позитивні, так і негативні відгуки. Противники запевняють, що сума стимулюватиме жінок заробляти у такий спосіб. Уряд стверджує, що “виставить серйозні запобіжники, щоб гроші витрачалися саме на дітей”.
“Тридцятеро з моїх дівчаток готуються народити найближчим часом, - розповідає “Телеграфу” Раїса Пискун, завідувач жіночої консультації 4-ої міськлікарні. -  Звичайно, кожна з них мріє переносити вагітність, щоб отримати гроші. Але ніхто особливо не страждає від того, що народить до першого квітня. Зараз усі в основному планують вагітність, готуються до появи дитини і морально, і матеріально”.
Завідувачка пологового відділення міського пологового будинку Ганна Ходак зауважила: “Мої пацієнтки сподіваються, що Президент допоможе 8,5 тисячами не лише тим, хто народить першого квітня. А й тим, хто народжує зараз. Усі діти нової країни мають право на забезпечене дитинство”.
28-річній Олені прогнозують пологи на кінець березня: “У мене є шанс народити і першого квітня, отримати 8,5 тисяч. Звичайно, ці гроші мені знадобляться. І на ліжко дитині вистачить, і на коляску, на памперси. Але спеціально відтягувати пологи я в жодному разі не стану. Здоров’я малюка для мене понад усе. Здоров’я ні за які гроші не купиш”.
Геннадій Віденко, заступник головного лікаря пологового будинку запевнив “ТелеграфЪ”, що ніхто з майбутніх мам не звертався до лікарів з проханням штучно продовжити вагітність.

Матерям-одиначкам стане легше жити

За даними районних відділів праці та соціального захисту населення  більше двох тисяч кременчуцьких мам виховують дітей без батька.
Уряд планує полегшити їм життя і майже ушестеро збільшити допомогу на дітей віком до шести років  від 33,5 грн. до 188 грн., на дітей від 6 до 18 років – з 42,2 грн. до 237,5 грн. на місяць. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх