Торговців зі Сходу прибирають з ринків

15.06.2007, 00:06 Просмотров: 1 830
Кременчуцкі міліціянти проводять «чистку» торгових рядів від іноземців, що незаконно перебувають в Україні, або торгують без відповідних документів. Вже готується більше десяти справ на департацію нелегалів за межі країни..
Насиджений «бізнес» прикривається

З початку літа в Україні та в Кременчуці проходить відпрацювання правоохоронцями місць торговлі. Мета – виявити незаконних мігрантів. Як відомо, на кременчуцьких ринках чимало виходців з країн Сходу, що торгують продуктами харчування. Серед них – нелегали й ті, хто працює без  необхідних дозволів.
«Краще, якби мешканці Кременчука, а не іноземці, займалися торговлею, – каже начальник кременчуцької міліції Василь Овчаренко. – Потрібно сприяти своїм громадянам».
Працівники відділу реєстрації іноземних громадян міськуправління міліції зараз проводять рейди по кременчуцьких ринках та місцях стихійної торговлі. Виявлено більше десяти нелегалів – у деяких з них закінчився термін перебування, а в деяких, взагалі, немає паспортів. На бульварі Пушкіна правоохоронці «знайшли» цілу корейську «сім’ю» незаконних мігрантів, які працювали на центральному ринку. Готуються справи для депортації іноземних порушників законодавства.
Роботи з виявлення «незаконних» іноземців триватимуть доти, доки Кременчук не позбудеться стихійників, повідомляє прес-служба міліції. Звісно, що законослухняних іноземців ніхто чіпати не буде. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх