Бюджетникам підвищать зарпату

14.06.2007, 23:06 Просмотров: 849
Урядовці виділили Кременчуку кошти на нове підвищеня заробітної плати, яку мали виплатити у червні. «На виплату зарплати нам нададуть 95 відсотків від потреби, тож як завжди будемо працювати в режимі економії,  – пояснює застпуник начальника міськфінвідділу Тетяна Тетьоркіна. – Поки що ці кошти лише на «папері», однак ми сподіваємось отримати їх вчасно». У червні бюджетники навряд чи отримають підвищену зарплату:  сесія міськради має затвердити зміни до бюджету, бухгалтерія – нарахувати кошти.

Урядовці виділили Кременчуку кошти на нове підвищеня заробітної плати, яку мали виплатити у червні. «На виплату зарплати нам нададуть 95 відсотків від потреби, тож як завжди будемо працювати в режимі економії,  – пояснює застпуник начальника міськфінвідділу Тетяна Тетьоркіна. – Поки що ці кошти лише на «папері», однак ми сподіваємось отримати їх вчасно». У червні бюджетники навряд чи отримають підвищену зарплату:  сесія міськради має затвердити зміни до бюджету, бухгалтерія – нарахувати кошти. До того ж мають надійти галузеві накази, які встановлюють, кому і на скільки підвищиться оклад. «Тож швидше за все, ми зробимо перерахунок у липні і доплатимо ці кошти», – каже пані Тетьоркіна.
Нагадаємо, що з червня уряд запровадив другий етап тарифної сітки, завдяки якому збільшиться різниця між окладом кварліфікованих та некваліфікованих працівників. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх