За місяць в Опішні пройде міжнародний фестиваль гончарства

13.06.2007, 18:06 Просмотров: 1 756
Молоді гончарі із 25 міст України, а також Румунії, Молдови, Білорусі, Росії зберуться з 2 по 12 липня в селищі Опішня Зіньківського району на перший Міжнародний фестиваль гончарів. Вік учасників — від 10 до 23 років.
— Змагатимуться у трьох номінаціях — кераміка, образотворче мистецтво, інші види декоративно-ужиткового мистецтва, — розповідає директор школи-інтернату ”Колегіум мистецтв у Опішні” Людмила Овчаренко.
Нині в Опішнянському колегіумі 120 учнів.

Молоді гончарі із 25 міст України, а також Румунії, Молдови, Білорусі, Росії зберуться з 2 по 12 липня в селищі Опішня Зіньківського району на перший Міжнародний фестиваль гончарів. Вік учасників — від 10 до 23 років. — Змагатимуться у трьох номінаціях — кераміка, образотворче мистецтво, інші види декоративно-ужиткового мистецтва, — розповідає директор школи-інтернату ”Колегіум мистецтв у Опішні” Людмила Овчаренко. Нині в Опішнянському колегіумі 120 учнів. Їм викладають малюнок, живопис, композицію, гончарство, основи скульптури, історію мистецтв. ------------------------------Газета по-українськи 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх