Центральний пляж нарешті приведуть до ладу

10.06.2007, 18:06 Просмотров: 828
Незабаром у нас пройде чемпіонат із пляжного футболу, але пляж до гостей досі не готовий.

15-17 червня у Кременчуці пройде Чемпіонат України із пляжного футболу. Комунальники «грозяться» на честь спортивного свята зайнятись благоустроєм пляжу – підфарбувати навіси, привести до ладу фонтанчики, лавочки, завезти нового піску. Однак сам пляж і досі офіційно не відкрився: міська санстанція не надає відповідного дозволу. Фахівці кажуть, що пляж занадто брудний, дно і досі не обстежене та й вода не готова. Самі ж комунальники нарікають на недофінансування:  на бгагоустрій самого пляжу виділяють лише 29 тисяч гривень. У міськвиконкомі з приводу чемпіонату створили спеціальну комісію, і тепер у «пожежному порядку» вирішують, що і де робити.
Самі організатори свята збираються привезти до нас перевозний стадіон. Повідомляється, що він розрахований на 1,5 тисяч глядачів.
Довідка. Чемпіонат України із пляжного футболу. Вища Ліга-2007» стартує цього року. Літом у ході змагань на центральних пляжах п'яти українських міст – Одеси, Кременчука, Севастополя, Іллічівська і Києва – буде визначений кращий український клуб із пляжного футболу. Вхід на всі 58 матчів чемпіонату буде вільним. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх