На сьогоднішній день в Полтавській області виникло 51 нещасний випадок на воді з них загинуло 49 людей з них 7 дітей

30.05.2007, 11:05 Просмотров: 1 050
Головне управління з питань надзвичайних ситуацій звертається до населення області бути особливо обережними під час відпочинку на воді!
Станом на 29 травня 2007 року в Полтавській області склалася серйозна обстановка з загибеллю людей на воді. На сьогоднішній день в Полтавській області виникло 51 нещасний випадок на воді з них загинуло 49 людей з них 7 дітей, порівняно з минулим роком виникло 14 нещасних випадків на воді з них загинуло 12 людей. Тільки за останні вихідні на водоймах області загинуло 11 чоловік, троє з яких діти.
Основними причинами загибелі людей на воді залишається необережне поводження на воді, в тому числі в нетверезому стані.

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій звертається до населення області бути особливо обережними під час відпочинку на воді! Станом на 29 травня 2007 року в Полтавській області склалася серйозна обстановка з загибеллю людей на воді. На сьогоднішній день в Полтавській області виникло 51 нещасний випадок на воді з них загинуло 49 людей з них 7 дітей, порівняно з минулим роком виникло 14 нещасних випадків на воді з них загинуло 12 людей. Тільки за останні вихідні на водоймах області загинуло 11 чоловік, троє з яких діти. Основними причинами загибелі людей на воді залишається необережне поводження на воді, в тому числі в нетверезому стані. Також нещасні випадки можуть статися через надмірну самовпевненість людей які добре вміють плавати адже через високу температуру виникає перегрівання організму і коли людина потрапляє до води то різка зміна температури може викликати судинний колапс і це може призвести до втрати свідомості. Але найжахливіше те, що під час відпочинку на воді гинуть діти і в цьому головна провина дорослих, які залишають їх без нагляду. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх