В Кременчуці вчора виявлено відразу кілька мінометних мін та ручні гранати

24.05.2007, 12:05 Просмотров: 1 264
23 травня в Кременчуці по вулиці Макаренка, при проведенні земляних робіт на території приватної садиби громадянином Р., виявлено 4 ручні гранати РД-33 часів Великої Вітчизняної війни. Місце виявлення боєприпасів охороняється працівниками Крюківського РВ УМВС.
Цього дня в Кременчуцькому районі у селі Пухальщина, під час проведення експедиції по пошуку загиблих та не похованих солдат пошуковим загоном «Пам'ять», на відкритій ділянці було виявлено 8 мінометних мін калібру 80 мм.

23 травня в Кременчуці по вулиці Макаренка, при проведенні земляних робіт на території приватної садиби громадянином Р., виявлено 4 ручні гранати РД-33 часів Великої Вітчизняної війни. Місце виявлення боєприпасів охороняється працівниками Крюківського РВ УМВС. Цього дня в Кременчуцькому районі у селі Пухальщина, під час проведення експедиції по пошуку загиблих та не похованих солдат пошуковим загоном «Пам'ять», на відкритій ділянці було виявлено 8 мінометних мін калібру 80 мм. Місце виявлення боєприпасів охороняється працівниками Кременчуцького РВ УМВС. Вилучення та знешкодження боєприпасів піротехнічною групою АРЗ СП ГУ МНС України в області планується на 24 травня 2007 року. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх