Завтра до Полтавської області завітають лідери Громадянського руху «Народна самооборона» Луценко та Катеринчук

11.05.2007, 18:05 Просмотров: 1 212
Завтра до Полтавської області завітають лідери Громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко та Микола Катеринчук.
Як повідомили координатори громадянського руху в Полтаві, Юрій Луценко та Микола Катеринчук у суботу, 12 травня 2007 року, відвідають районні центри Полтавської області - міста Решетилівка, Машівка, Кременчук, Лубни.
У рамках візиту – прес-конференція лідерів для представників ЗМІ у приміщенні у приміщенні прес-центру газети „Зоря Полтавщини” (вул.Пушкіна, 115).

Завтра до Полтавської області завітають лідери Громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко та Микола Катеринчук. Як повідомили координатори громадянського руху в Полтаві, Юрій Луценко та Микола Катеринчук у суботу, 12 травня 2007 року, відвідають районні центри Полтавської області - міста Решетилівка, Машівка, Кременчук, Лубни. У рамках візиту – прес-конференція лідерів для представників ЗМІ у приміщенні у приміщенні прес-центру газети „Зоря Полтавщини” (вул.Пушкіна, 115). Початок – об 11.30. Юрій Луценко проведе зустрічі у Решетилівці (о 16.00 годині, біля пам’ятника воїнам-визволителям) та у Кременчуці (о 19.00 годині, на площі Перемоги). Микола Катеринчук – у Машівці (о 16.00 годині, біля пам’ятника воїнам-визволителям) та у Лубнах (о 19.00 годині, на площі Кірова). 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх