Мер Полтави Матковський послав телеграму Вєрці Сердючці до Гельсинки з побажанням перемоги

11.05.2007, 18:05 Просмотров: 869
Міський голова Полтави Андрій Матковський підписав телеграму на адресу земляка, вітчизняної мега-зірки Андрія Данилка (Вєрки Сердючки), який представляє Україну на Євробаченні-2007.
Як повідомила прес-служба міськвиконкому Полтави, у телеграмі, зокрема, говориться: "Дорогий Андрію, дорога Вєрко ! Полтава тримає за вас кулаки. Ми пишаємося вами, раді всім вашим успіхам. Покажіть Європі, на що здатні Полтава і Україна.

Міський голова Полтави Андрій Матковський підписав телеграму на адресу земляка, вітчизняної мега-зірки Андрія Данилка (Вєрки Сердючки), який представляє Україну на Євробаченні-2007. Як повідомила прес-служба міськвиконкому Полтави, у телеграмі, зокрема, говориться: 'Дорогий Андрію, дорога Вєрко ! Полтава тримає за вас кулаки. Ми пишаємося вами, раді всім вашим успіхам. Покажіть Європі, на що здатні Полтава і Україна. Вєрка Сердючка - найкраща ! Полтавці - найталановитіші люди в світі! Перемоги, перемоги, ще раз перемоги і тільки перемоги !'. Нагадаємо, Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), представляє Україну на «Євробаченні-2007». Андрій Данилко народився в Полтаві. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх