Старшокласники Полтави побували на „Ярмарку професій”

2.05.2007, 13:05 Переглядів: 1 641
Дев’яти- та одинадцятикласники полтавських шкіл, зокрема тих, які визначені базовими для реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій, взяли участь у презентації 10-ти професійно-технічних закладів, що відбулася у Міському будинку культури. Під час „Ярмарки професій” випускників консультували спеціалісти міського центру зайнятості, всі бажаючі пройшли тестування на визначення власних професійних якостей.
По закінченні ярмарку відбувся круглий стіл за участю представників обласного та міського центрів зайнятості, управління освіти міськвиконкому, керівників ПТМЗ з питань практичної реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій..

Дев’яти- та одинадцятикласники полтавських шкіл, зокрема тих, які визначені базовими для реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій, взяли участь у презентації 10-ти професійно-технічних закладів, що відбулася у Міському будинку культури. Під час „Ярмарки професій” випускників консультували спеціалісти міського центру зайнятості, всі бажаючі пройшли тестування на визначення власних професійних якостей. По закінченні ярмарку відбувся круглий стіл за участю представників обласного та міського центрів зайнятості, управління освіти міськвиконкому, керівників ПТМЗ з питань практичної реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх