Старшокласники Полтави побували на „Ярмарку професій”

2.05.2007, 13:05 Просмотров: 1 158
Дев’яти- та одинадцятикласники полтавських шкіл, зокрема тих, які визначені базовими для реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій, взяли участь у презентації 10-ти професійно-технічних закладів, що відбулася у Міському будинку культури. Під час „Ярмарки професій” випускників консультували спеціалісти міського центру зайнятості, всі бажаючі пройшли тестування на визначення власних професійних якостей.
По закінченні ярмарку відбувся круглий стіл за участю представників обласного та міського центрів зайнятості, управління освіти міськвиконкому, керівників ПТМЗ з питань практичної реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій..

Дев’яти- та одинадцятикласники полтавських шкіл, зокрема тих, які визначені базовими для реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій, взяли участь у презентації 10-ти професійно-технічних закладів, що відбулася у Міському будинку культури. Під час „Ярмарки професій” випускників консультували спеціалісти міського центру зайнятості, всі бажаючі пройшли тестування на визначення власних професійних якостей. По закінченні ярмарку відбувся круглий стіл за участю представників обласного та міського центрів зайнятості, управління освіти міськвиконкому, керівників ПТМЗ з питань практичної реалізації Програми орієнтації учнівської молоді на здобуття робітничих професій.



 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх