В Полтаві утворено організаційний комітет з підготовки до відзначення 300 – річчя Полтавської битви

2.05.2007, 13:05 Просмотров: 869
Рішенням виконкому міської ради утворений міський організаційний комітет з підготовки до відзначення 300 – річчя Полтавської битви та затверджене положення про нього. Оргкомітет очолили міський голова Андрій Матковський, секретар міської ради Олександр Козуб та голова обласної ради Олександр Удовиченко і голова обласної державної адміністрації Валерій Асадчев.
В складі оргкомітету практично немає посадовців міськвиконкому. Натомість широко представлена громадськість: Микола Бурнос, кінорежисер, член громадської організації “Земляцтво “Полтавці” у м.

Рішенням виконкому міської ради утворений міський організаційний комітет з підготовки до відзначення 300 – річчя Полтавської битви та затверджене положення про нього. Оргкомітет очолили міський голова Андрій Матковський, секретар міської ради Олександр Козуб та голова обласної ради Олександр Удовиченко і голова обласної державної адміністрації Валерій Асадчев. В складі оргкомітету практично немає посадовців міськвиконкому. Натомість широко представлена громадськість: Микола Бурнос, кінорежисер, член громадської організації “Земляцтво “Полтавці” у м.Київ; Адрій Окара, відомий філософ та політолог; Павло Попович, Почесний громадянин міста Полтави, голова полтавського земляцтва у м.Москва, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ владика Філіп, єпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ Київського патріархату Преосвященний Федір, депутати міської ради, відомі науковці, архітектори, літератори, митці. Статус оргкомітету визначений, як консультативно – дорадчий орган при міськвиконкомі, який утворений з метою координації заходів, пов’язаних з відзначенням 300 – річчя Полтавської битви. Основним його завданням є визначення основних напрямків роботи та утворення відповідних робочих груп, розробка загальної концепції заходів, затвердження генерального сценарію заходів, вивчення громадської думки у процесі підготовки та прийняття відповідних рішень, тощо. Оргкомітет розробляє та подає на розгляд сесії міської ради, органів міськвиконкому пропозиції щодо заходів, інформує громадськість про свою роботу 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх