У Комсомольську 29 квітня відкрили пам`ятник покровителю міста

1.05.2007, 22:05 Переглядів: 1 431
У Комсомольську Полтавської області відкрито пам`ятник духовному покровителю міста Святому Миколаю.
Міністр ЖКГ Олександр ПОПОВ, відкриваючи пам`ятник разом з Архієпископом Полтавським і Кременчуцьким ФІЛІП, заявив, що спорудження пам`ятника є свідченням відродження духовних традицій.
“Сьогоднішні розбрати в суспільстві, між людьми мають припинитися, адже відкриття пам`ятника в місті – це крок до примирення людей через християнські цінності, через розвиток духовності”, - сказав О.ПОПОВ.

У Комсомольську Полтавської області відкрито пам`ятник духовному покровителю міста Святому Миколаю. Міністр ЖКГ Олександр ПОПОВ, відкриваючи пам`ятник разом з Архієпископом Полтавським і Кременчуцьким ФІЛІП, заявив, що спорудження пам`ятника є свідченням відродження духовних традицій. “Сьогоднішні розбрати в суспільстві, між людьми мають припинитися, адже відкриття пам`ятника в місті – це крок до примирення людей через християнські цінності, через розвиток духовності”, - сказав О.ПОПОВ. Сам пам`ятник являє собою постаментом з фігурою Св. Миколая, котрий в одній руці тримає Євангеліє, а другою благословляє місто і всіх, хто приходять до пам`ятника. Образ Святого Миколая втілено в бронзі. Архітектором пам`ятника є полтавчанин Дмитро КОРШУНОВ. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький ФІЛІП, подякувавши О.ПОПОВУ за допомогу в спорудження пам`ятника, вручив йому орден “Рівноапостольного князя Володимира”. Нагадаємо, до призначення міністром ЖКГ О.ПОПОВ був мером Комсомольська. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх