У Комсомольську 29 квітня відкрили пам`ятник покровителю міста

1.05.2007, 22:05 Просмотров: 829
У Комсомольську Полтавської області відкрито пам`ятник духовному покровителю міста Святому Миколаю.
Міністр ЖКГ Олександр ПОПОВ, відкриваючи пам`ятник разом з Архієпископом Полтавським і Кременчуцьким ФІЛІП, заявив, що спорудження пам`ятника є свідченням відродження духовних традицій.
“Сьогоднішні розбрати в суспільстві, між людьми мають припинитися, адже відкриття пам`ятника в місті – це крок до примирення людей через християнські цінності, через розвиток духовності”, - сказав О.ПОПОВ.

У Комсомольську Полтавської області відкрито пам`ятник духовному покровителю міста Святому Миколаю. Міністр ЖКГ Олександр ПОПОВ, відкриваючи пам`ятник разом з Архієпископом Полтавським і Кременчуцьким ФІЛІП, заявив, що спорудження пам`ятника є свідченням відродження духовних традицій. “Сьогоднішні розбрати в суспільстві, між людьми мають припинитися, адже відкриття пам`ятника в місті – це крок до примирення людей через християнські цінності, через розвиток духовності”, - сказав О.ПОПОВ. Сам пам`ятник являє собою постаментом з фігурою Св. Миколая, котрий в одній руці тримає Євангеліє, а другою благословляє місто і всіх, хто приходять до пам`ятника. Образ Святого Миколая втілено в бронзі. Архітектором пам`ятника є полтавчанин Дмитро КОРШУНОВ. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький ФІЛІП, подякувавши О.ПОПОВУ за допомогу в спорудження пам`ятника, вручив йому орден “Рівноапостольного князя Володимира”. Нагадаємо, до призначення міністром ЖКГ О.ПОПОВ був мером Комсомольська. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх