У селі Бречківка, Полтавського району урочисто відкрили пам`ятник Леніну

1.05.2007, 22:05 Просмотров: 1 092
Сьогодні в селі Бречківка Полтавського району урочисто відкрито пам`ятник вождю світового пролетаріату Володимиру Леніну.
Про це заявив перший секретар Полтавського обкому Комуністичної партії України Олександр МАСЕНКО.
«Рішення з цього питання було прийняте на спеціальній сесії сільради, котра вирішила встановити пам`ятник і виділила для цього ділянку землі. Зроблено це за ініціативою самих жителів сіла», - сказав О.

Сьогодні в селі Бречківка Полтавського району урочисто відкрито пам`ятник вождю світового пролетаріату Володимиру Леніну. Про це заявив перший секретар Полтавського обкому Комуністичної партії України Олександр МАСЕНКО. «Рішення з цього питання було прийняте на спеціальній сесії сільради, котра вирішила встановити пам`ятник і виділила для цього ділянку землі. Зроблено це за ініціативою самих жителів сіла», - сказав О.МАСЕНКО. Гроші на встановлення пам`ятника комуністи збирали самі. За словами О.МАСЕНКА, на встановлення пам`ятника В.Леніну здавали гроші не тільки комуністи, а й пересічні громадяни. На постаменті напис про те, що пам`ятник споруджено за ініціативою жителів села. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх