25 квітня, у Кременчуці, відбулося перше засідання Центральної виборчої комісії «Молодіжного міста»

26.04.2007, 12:04 Просмотров: 1 102
25 квітня у великому залі міськвиконкому відбулося перше засідання Центральної виборчої комісії «Молодіжного міста», на яке зібралися усі представники шкільного самоврядування міста та минулорічні учасники акції. Був проведений  спеціальний тренінг, на якому йшла мова про виборчі технології, які можна використовувати у проекті. Після цього настане черга для формування блоків, причому принципи формування можна  використовувати різні – за назвою, за програмними цілями тощо. Далі майбутні політики визначаться з назвою блоку, підготують передвиборчу програму, зареєструють блок у ЦВК і презентуватимуть його.

25 квітня у великому залі міськвиконкому відбулося перше засідання Центральної виборчої комісії «Молодіжного міста», на яке зібралися усі представники шкільного самоврядування міста та минулорічні учасники акції. Був проведений  спеціальний тренінг, на якому йшла мова про виборчі технології, які можна використовувати у проекті. Після цього настане черга для формування блоків, причому принципи формування можна  використовувати різні – за назвою, за програмними цілями тощо. Далі майбутні політики визначаться з назвою блоку, підготують передвиборчу програму, зареєструють блок у ЦВК і презентуватимуть його. Після  дебатів відбудеться голосування і оголошення  переможців.

Нагадаємо, що проектом опікуються відділ у справах сім'ї та молоді міськвиконкому, міське управління освіти, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міського голови Миколи Глухова.

 

За інформацією прес-служби Кременчуцького міськвиконкому  
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх