Вчора, у Кременчуці, на залізничному переїзді в районі перехрестя вулиць Красіна та 40 років Жовтня знайшли ящик патронів

20.04.2007, 14:04 Просмотров: 1 798
19 квітня близько 12.10 до Кременчуцького міського управління МНС надійшло повідомлення про виявлений під час земляних робіт на перехресті вулиць Красіна та 40 років Жовтня ящик патронів. Як виявилося, 165 патронів калібру 7,62 мм залишилися від часів Другої Великої Вітчизняної війни. Місце «знахідки» охороняють міліціянти автозаводського районного відділення.

19 квітня близько 12.10 до Кременчуцького міського управління МНС надійшло повідомлення про виявлений під час земляних робіт на перехресті вулиць Красіна та 40 років Жовтня ящик патронів. Як виявилося, 165 патронів калібру 7,62 мм залишилися від часів Другої Великої Вітчизняної війни. Місце «знахідки» охороняють міліціянти автозаводського районного відділення. Робота піротехнічної бригади запланована на сьогодні, 20 квітня.

Вчора, також, у селі Піщаному Кременчуцького району під час земляних робіт, мешканець знайшов міну діаметром 82 мм. Знешкодити планується сьогодні. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх