Представники Фонду “Приятелі дітей” передадуть від українців з Канади гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в обласному протиту

19.04.2007, 19:04 Переглядів: 1 990
Представники Фонду “Приятелі дітей” передадуть від українців з Канади гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері. На суму 10 тис. у.о.

Представники Фонду “Приятелі дітей” передадуть від українців з Канади гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері. На суму 10 тис. у.о. вони закупили два комп’ютери, стоматологічну установку, ультразвуковий інгалятор та електрокардіограф. Таку допомогу від діаспори хворі діти отримують впродовж останніх трьох років, і наші земляки з Канади планують робити це і надалі. Вищезгаданий захід відбудеться 20 квітня 2007 року о 13.30 в дитячому відділенні обласного протитуберкульозного диспансеру (вул. Короленка,3). Запрошуємо висвітлити його в ЗМІ. ----------------------------------- Наталя Очкань, прес-центр управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх