Представники Фонду “Приятелі дітей” передадуть від українців з Канади гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в обласному протиту

19.04.2007, 19:04 Просмотров: 1 423
Представники Фонду “Приятелі дітей” передадуть від українців з Канади гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері. На суму 10 тис. у.о.

Представники Фонду “Приятелі дітей” передадуть від українців з Канади гуманітарну допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в обласному протитуберкульозному диспансері. На суму 10 тис. у.о. вони закупили два комп’ютери, стоматологічну установку, ультразвуковий інгалятор та електрокардіограф. Таку допомогу від діаспори хворі діти отримують впродовж останніх трьох років, і наші земляки з Канади планують робити це і надалі. Вищезгаданий захід відбудеться 20 квітня 2007 року о 13.30 в дитячому відділенні обласного протитуберкульозного диспансеру (вул. Короленка,3). Запрошуємо висвітлити його в ЗМІ. ----------------------------------- Наталя Очкань, прес-центр управління інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх