Полтавщина має усі можливості стати туристичною областю

19.04.2007, 16:04 Просмотров: 899
Нещодавно у приміщенні Полтавської державної аграрної академії відбулася міжнародна науково-практична конференція «Розвиток агробізнесу: міжнародний досвід».
Учасник конференції, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Близнюк розповів про перспективи створення в Полтавській області зеленого туризму. На Полтавщині для цього є всі можливості. Природа й історія заздалегідь потурбувалися про красу та велич нашого краю.

Нещодавно у приміщенні Полтавської державної аграрної академії відбулася міжнародна науково-практична конференція «Розвиток агробізнесу: міжнародний досвід». Учасник конференції, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Близнюк розповів про перспективи створення в Полтавській області зеленого туризму. На Полтавщині для цього є всі можливості. Природа й історія заздалегідь потурбувалися про красу та велич нашого краю. У Великих Сорочинцях, Диканьці, Шишаках потрібно будувати готелі, щоб привабити більше туристів з інших областей та навіть інших держав. Полтавська область від цього отримувала б величезні кошти на розвиток інфраструктури. Адже, за словами Івана Близнюка, доки ми не зрозуміємо, що природу можна використовувати, не буде жодної перспективи на успішний розвиток області. Яна Чопенко, прес-центр управління інформації та зв’язків з громадськістю 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх