В Управлінні СБУ в Полтавській області діє телефон довіри

17.04.2007, 23:04 Просмотров: 1 046
Служба безпеки України здійснює низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної громадської структур, а й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Управлінні СБ України в Полтавській області діє телефон довіри - 7-45-22 та 51-18-38 для прийому звернень про факти корупції та неправомірного втручання у діяльність судів, органів юстиції, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Служба безпеки України здійснює низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями. Важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної громадської структур, а й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей. Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Управлінні СБ України в Полтавській області діє телефон довіри - 7-45-22 та 51-18-38 для прийому звернень про факти корупції та неправомірного втручання у діяльність судів, органів юстиції, органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Інформація, яка надійде за вказаними номерами, обов'язково буде перевірена. За результатами перевірки, згідно чинного законодавства, будуть прийняті відповідні рішення. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх