Всеобласний суботник на Полтавщині відбудеться 21 квітня

17.04.2007, 20:04 Просмотров: 1 091
День масової участі громадян у приведенні в належний санітарний стан території населених пунктів регіону на Полтавщині відбудеться 21 квітня згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія АСАДЧЕВА та в рамках проведення двомісячника озеленення, чистоти та благоустрою міст, селищ і сільських населених пунктів області.
За дорученням голови облдержадміністрації сьогодні відбулася нарада за участю керівництва облдержадміністрації та начальників обласних управлінь, організацій, установ, під час якої були обговорені організаційні питання проведення цього заходу.
Про санітарний стан території в області поінформував присутніх заступник голови облдержадміністрації Володимир АНДРІЄНКО.
Перший заступник голови облдержадміністрації Іван БЛИЗНЮК наголосив, що відповідальні за райони та міста керівники повинні особисто виїхати на місця та скоординувати роботу людей.

День масової участі громадян у приведенні в належний санітарний стан території населених пунктів регіону на Полтавщині відбудеться 21 квітня згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Валерія АСАДЧЕВА та в рамках проведення двомісячника озеленення, чистоти та благоустрою міст, селищ і сільських населених пунктів області. За дорученням голови облдержадміністрації сьогодні відбулася нарада за участю керівництва облдержадміністрації та начальників обласних управлінь, організацій, установ, під час якої були обговорені організаційні питання проведення цього заходу. Про санітарний стан території в області поінформував присутніх заступник голови облдержадміністрації Володимир АНДРІЄНКО. Перший заступник голови облдержадміністрації Іван БЛИЗНЮК наголосив, що відповідальні за райони та міста керівники повинні особисто виїхати на місця та скоординувати роботу людей. «Варто звернути особливу увагу в населених пунктах на наведення порядку на в’їздних дорогах», - відзначив Іван БЛИЗНЮК. Аби не затягти проведення двомісячника, треба відпрацювати систему збору та вивозу сміття, переконана заступник голови облдержадміністрації Надія МЯКУШКО. У цілому область готова до проведення всеобласного суботника, підсумки будуть підбиті оперативно після його завершення. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх