1 мільйон 634 тисячі гривень надала міськрада Полтави управлінню капітального будівництва на низку соціально важливих об’єктів

17.04.2007, 11:04 Просмотров: 963
З цільового фонду міської ради управлінню капітального будівництва виділено 1 мільйон 634 тисячі гривень на низку соціально важливих об’єктів. Зокрема, кошти підуть на спорудження житлового будинку на Станіславського, 10 (другий пусковий комплекс) – 900 тисяч гривень, на комплексну реконструкцію з добудовою та та благоустроєм прилеглої території міського будинку культури – 300 тисяч, реконструкцію будинку казарми під міське управління МВС – 400 тисяч, будівництво каналізаційних мереж та КНС в с. Яківцях – 30 тисяч гривень..

З цільового фонду міської ради управлінню капітального будівництва виділено 1 мільйон 634 тисячі гривень на низку соціально важливих об’єктів. Зокрема, кошти підуть на спорудження житлового будинку на Станіславського, 10 (другий пусковий комплекс) – 900 тисяч гривень, на комплексну реконструкцію з добудовою та та благоустроєм прилеглої території міського будинку культури – 300 тисяч, реконструкцію будинку казарми під міське управління МВС – 400 тисяч, будівництво каналізаційних мереж та КНС в с. Яківцях – 30 тисяч гривень. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх