Зона окопів, або Тротуари – винищувачі каблуків

19.03.2005, 19:03 Просмотров: 1 507
Читачі “Телеграфа” часто обурюються напівзруйнованими тротуарами, по яких доводиться ходити, ламаючи підбори, а подекуди й ноги. Ми вирішили пройтись слідами наших SMS-експертів. Подорожі центральними вулицями вистачило для підтвердження незадовільного ст.

На реконструкцію тротуарів цього року виділено 150 тис. грн. бюджетних коштів. Про це повідомив заступник голови міста Валерій Блінов. Він каже, що цього занадто мало для виправлення ситуації, разом з тим вважає, що проблема перебільшена. Що ж, можливо, пан Блінов рідко ходить пішки? Ось ми пересвідчилися на собі, що ноги можна повикручувати, перечепившись, здавалося б, на рівному місці поряд із відомими магазинами, солідними установами та багатими фірмами. Цікаво, що саме на них покладає влада сподівання у допомозі місту по влаштуванню цивілізованих тротуарів.
Заступник міського голови каже, що на рік комунальній сфері Кременчука потрібно приблизно 50 млн.грн., а реально є 9,5 млн. Втім, у платника податків справедливо може виникнути питання, що за таких умов, можливо, варто ефективніше витрачати кошти? Ось, скажімо, побудували у нас притулок для бродячих собак на 100 тисяч бюджетних гривень, а організація, що має ті споруди, в основному знищує собак, а не утримує їх. Тож, може, гроші розумніше було вкласти у тротуари? Чи вже турбуватися про собак, якщо побудували.
В Управлінні житлово-комунального господарства нам сказали, що зараз складається список ділянок тротуару, які буде реконструйовано цього року. До них увійшов відрізок вул.Шевченка – від вул.Леніна до пров.Свердлова, східці біля ательє “Пушинка” на Водоканалі, тротуар на розі вул.Гагаріна та пров.Челюскінців; вул.К.Маркса – від райво до вул.Леніна, Свердлова – від вул.Шевченка до Пролетарської та Пролетарська – від Свердлова до Першотравневої. Знають в УЖКГ і про поганий тротуар у провулку Л.Толстого та відрізок вул.60-річчя Жовтня від цього провулку до вул. В.Бойка.
Найбільше комунальників турбує так зване “лоскутное одеяло” на вул.Леніна. Їх обурює, що архітектурний контроль дозволяє фірмам не лише оформляти в різних стилях фасади, що стоять поряд, а й викладати різноманітною плиткою майданчики біля входу. В результаті з’являються перепади на тротуарі, через які перечіпаються перехожі. А сама центральна вулиця, замість єдиного ансамблю, перетворюється на хаотичне нагромадження.

Фото:

Повертаючи біля Будинку офіцерів з вул.Леніна на Радянську, будьте обережні – починається справжня зона окопів

Фото:

Богом забута вул.Бутиріна. Краще ходити по протилежному її боці – поряд із ППДМН та офісом СБУ

Фото:

Хочете випробувати на міцність свої каблучки? Пройдіться вздовж перехрестя Бутиріна та Перемоги!

Фото:

Поблизу перехрестя Леніна та Квартальної в оточенні магазинів та кав’ярень можна перечепившись через таку десятисантиметрову сходинку та проїхатись носом по асфальту 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх