Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ увійшов до виборчого списку НСНУ

16.04.2007, 23:04 Просмотров: 1 221
«Народний Союз Наша Україна” затвердив список кандидатів у народні депутати від партії у кількості 450 осіб.
Як передає кореспондент УНІАН, “за” відповідне рішення проголосували 589 делегатів V з’їзду НСНУ, 2 - проти і 6 утримались.
Список кандидатів у народні депутати був затверджений в алфавітному порядку, а черговість кандидатів планується затвердити на наступному етапі V з’їзду партії.
До списку, крім членів «Нашої України», включені і ряд членів інших політичних сил.

«Народний Союз Наша Україна” затвердив список кандидатів у народні депутати від партії у кількості 450 осіб. Як передає кореспондент УНІАН, “за” відповідне рішення проголосували 589 делегатів V з’їзду НСНУ, 2 - проти і 6 утримались. Список кандидатів у народні депутати був затверджений в алфавітному порядку, а черговість кандидатів планується затвердити на наступному етапі V з’їзду партії. До списку, крім членів «Нашої України», включені і ряд членів інших політичних сил. Зокрема, до списку НСНУ включені голова Полтавської облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ, музикант Святослав ВАКАРЧУК, лідер політичної партії “Пора” Владислав КАСЬКІВ, народний депутат 4-го скликання Георгій МАНЧУЛЕНКО, народний депутат 4-го скликання Іван ПЛЮЩ, народний депутат 5-го скликання, який входив до блоку «Наша Україна» від ПППУ, Микола ОНІЩУК, батько народного депутата Петра ПОРОШЕНКА Олексій ПОРОШЕНКО, президент УНІАН Ірина ГЕРАЩЕНКО, а також ряд інших відомих політичних діячів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх