Мешканку Полтави викрили в проституції

16.04.2007, 15:04 Просмотров: 932
Працівниками міліції затримана мешканка Полтави, яка залучала молодих жінок надавати чоловікам сексуальні послуги на квартирах, базах відпочинку, саунах.
Як повідомили у ЦЗГ УМВС України в Полтавській області, організаторка раніше не судима та має двох дітей. За годину «роботи» вона отримувала 70% зароблених жінками грошей. До заняття «сексуальним бізнесом» їй вдалося залучити неповнолітніх дівчат.

Працівниками міліції затримана мешканка Полтави, яка залучала молодих жінок надавати чоловікам сексуальні послуги на квартирах, базах відпочинку, саунах. Як повідомили у ЦЗГ УМВС України в Полтавській області, організаторка раніше не судима та має двох дітей. За годину «роботи» вона отримувала 70% зароблених жінками грошей. До заняття «сексуальним бізнесом» їй вдалося залучити неповнолітніх дівчат. Одну з них міліціонери затримали на території бази відпочинку неподалік Полтави. Заступник начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС області майор міліції Юрій Шварц повідомив, що затриманій дівчині лише 17 років, вона учениця одного з полтавських СПТУ. На даний час вже порушено кримінальну справу за звідництво для розпусти із залученням неповнолітнього. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх