Міліція спрацювала на одиницю з мінусом

3.06.2005, 10:06 Просмотров: 1 573
Чотири дні, з 26 по 30 травня, в Кременчуці тривало комплексне міліцейське відпрацювання, метою якого було – поліпшити криміногенну ситуацію в місті. За підсумками проведеної роботи начальник обласної міліції, генерал-майор міліції Богдан Керницький поставив міським правоохоронцям одиницю з мінусом. Тепер на міське управління міліції чекає реформування..
Головний міліціонер області Богдан Керницький не задоволений своїми кременчуцькими підлеглими і обіцяє їм “веселе” життя

Нарада з підведення підсумків відпрацювання міста, яка пройшла ввечері у вівторок, 31 травня, нагадувала розгромну. Начальник обласної міліції Богдан Керницький вже з самого початку вимагав конкретики. А саме даних з розкриття злочинів. 'Чому ці цифри такі малі?', – гримів він на міліціонерів. Основному доповідачу – в.о. начальника міськуправління міліції міста Володимиру Коваленку – було поставлено запитання, як то кажуть в лоб: “Яку ви ставите собі оцінку?”. З “трійкою” Коваленка пан Керницький не погодився, заявивши, що під час відпрацювання міліція спрацювала на одиницю з мінусом: “Гріш ціна вашій роботі. Армія з 800 чоловік, а показали середньостатистичні результати. Я приїжджаю до Кременчука на тиждень і вчитиму вас роботі!”, підсумував генерал-майор. А ще в ультимативній формі пообіцяв начальнику Автозаводського райвідділку Ігорю Кривошеєнку звільнити його, якщо той не почне працювати краще. Капітан Кривошеєнко пообіцяв виправитися.
Підтримав начальника обласної міліції і його перший заступник Василь Шуманський. Він підкреслив, що в місті відсутня чітка організація роботи міліції, а під час відпрацювання правоохоронці працювали не на повну силу.
Як підсумок: міське управління міліції потребує реформування. ”Міськуправління це придаток до райвідділів. Коли я працював у Чернівцях, я скоротив міськуправління, перевівши працівників до райвідділів. Коефіцієнт корисної дії виріс удвічі. Мабуть так треба зробити і тут. Вже відзавтра взвод патрульно-постової служби буде підпорядкований керівникам райвідділів. Міськуправління скоротиться до мінімуму”, – сказав Богдан Керницький.
- Чи є доцільність реформування структури міліції міста, якщо в усій країні вона однакова. Є міськуправлінні, є райвідділи. І як планується розформовувати міськуправління?
- Це не розформування. В міськуправлінні залишиться 70-80 чоловік, а не 400, як зараз. Інші перейдуть у райвідділи. Це патрульно-постова служба, відділ по боротьбі з економічними злочинами та інші. В районах збільшимо штат дільничних, бо це ключова фігура в міліції.
- Однак на цю посаду і так багато вільних вакансій. Люди не хочуть іти працювати. Зарплата низька. Раніше ви казали зарплати мають суттєво збільшитись?
- Так, дійсно, я інформував вас, що зарплати зростуть. Такий циркуляр надійшов нам з міністерства, але згодом надійшов інший. Кажуть, коштів у бюджеті не вистачає, але зарплата таки зросла на 250-300 гривень у всіх.
- Коли буде призначено начальника міської міліції?
- Наразі ми розглядаємо три кандидатури. Порадимося ще, і, вважаю, за тиждень ви його побачите. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх