Районним судам – 40 років

3.06.2005, 10:06 Просмотров: 1 188
Голова Автозаводського районного суду мріє про Палац правосуддя та жаліється на величезне навантаження.

Рівно сорок років тому міський суд Кременчука було поділено на два районні суди. Як каже голова Автозаводського райсуду, заслужений юрист України Анатолій Лобов, тоді в Автозаводському суді працювало п'ять суддів і 20 працівників суду, у тому числі і судові виконавці. “На початку 60-х райсуд розглядав за рік до 250-300 кримінальних справ і з тисячу цивільних. Зараз в райсуді працює 14 суддів і 60 працівників, а за рік ми розглядаємо не менше 600 кримінальних справ, більше семи тисяч цивільних і до 15 тисяч адмінпротоколів”, - зазначає пан Лобов.
Серед проблем голова райсуду називає недосконале законодавства, погану матеріально-технічну базу. “Наша матеріальна база не відповідає тим вимогам, які передбачені Конституцією і законами. Ось погляньте, приміщенням суд майже не забезпечений. Я прошу київське керівництво дати гроші на будівництво Палацу правосуддя. Але поки що до моїх прохань не дослухаються”, - каже Анатолій Лобов.
А ще головний суддя Автозаводського району вважає, що судді несуть щоденне психологічне навантаження, тому у день він бажає їм здоров'я, щастя та довголіття! 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх