Коням дали їсти!

17.03.2007, 11:03 Просмотров: 840
Директор кінноспортивної школи «Фаворит» повідомила «Телеграфу», що після виходу матеріалу, минулого тижня, міський спорткомітет перерахував школі 10 000 гривень на конячі харчі.
«Война войной, а обед – по расписанию!»

22 лютого «ТелеграфЪ» (№ 8)  надрукував репортаж «Коні хочуть їсти!». Зроблений він у кременчуцькій дитячо-юнацькій  кінноспортивній школі «Фаворит».  Мова йшла про те, що  міський  спорткомітет, у підпорядкуванні якому знаходиться школа «Фаворит», відмовився  виділити 16 000 гривень на харчування коней.
Матеріал розчулив значну кількість наших читачів. Редакція отримала більше десятка дзвінків з пропозицією скинутись грошима голодним коням  на харчі. Навіть дописувачі рубрики  «SMS-експерт»  запропонували  організувати терміновий збір коштів для конячок.
З радістю повідомляємо, що гроші, зібрані конячим  сиріткам, поки що залишаться у кишенях  наших добросердних читачів. Директор кінноспортивної школи «Фаворит» повідомила «Телеграфу», що після виходу матеріалу, минулого тижня, міський спорткомітет перерахував школі 10 000 гривень на конячі харчі. Ура.
Завдяки вчасно отриманим коштам школа зможе придбати сіно першого укосу – як правило, він найдешевший, а сіно найсмачніше. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх