Мер Полтави Матковський планує вдвічі зменшити кількість чиновників у ЖЕДах

17.03.2007, 10:03 Просмотров: 838
Про це пан Матковський повідомив журналістам після урочистих зборів працівників УЖКГ Полтави, присвяченого професійному святу комунальників.
“Так у свято говорити напевно не можна, але сьогодні у ЖЕДах багато людей які займаються документами, збирають гроші, контролюють оплату платежів. Я вважаю, що перша реоганизація яку ми будемо проводити зменшить удвічі кількості апарату, але в жодному разі не зменшить число робочих спеціальностей. Якщо кожному з них дати мітлу і їм вийти на вулицю, то місто стало б чистіше”,- сказав Андрій Матковський.

Про це пан Матковський повідомив журналістам після урочистих зборів працівників УЖКГ Полтави, присвяченого професійному святу комунальників. “Так у свято говорити напевно не можна, але сьогодні у ЖЕДах багато людей які займаються документами, збирають гроші, контролюють оплату платежів. Я вважаю, що перша реоганизація яку ми будемо проводити зменшить удвічі кількості апарату, але в жодному разі не зменшить число робочих спеціальностей. Якщо кожному з них дати мітлу і їм вийти на вулицю, то місто стало б чистіше”,- сказав Андрій Матковський. --------------------------------------------------------------------------УНІАН 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх