УЖКГ планує придбати «Спрут» для того аби відключати від гарячої води лише злісних неплатників, а не цілі будинки

16.03.2007, 15:03 Просмотров: 872
Про це заявив начальник УЖКГ міста Віктор Шкурат. За його словами, для перекриття водопостачання окремої квартири в систему водопостачання будинку запускається спеціальна камера, яка визначає місце підключення квартири, потім в це місце вставляється дріт спеціальної конструкції, який блокує доступ води в квартиру боржника.
«Такий прилад нам потрібен аби ми не позбавляли гарячої води весь будинок, а лише злісних неплатників»,- каже пан Шкурат.
Нагадаємо, через заборгованість на початку тижня КП «Теплоенерго» позбавило чотири кооперативних будинки гарячої води.

Про це заявив начальник УЖКГ міста Віктор Шкурат. За його словами, для перекриття водопостачання окремої квартири в систему водопостачання будинку запускається спеціальна камера, яка визначає місце підключення квартири, потім в це місце вставляється дріт спеціальної конструкції, який блокує доступ води в квартиру боржника. «Такий прилад нам потрібен аби ми не позбавляли гарячої води весь будинок, а лише злісних неплатників»,- каже пан Шкурат. Нагадаємо, через заборгованість на початку тижня КП «Теплоенерго» позбавило чотири кооперативних будинки гарячої води. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх