Віце-мер Кременчука Хоменко заявляє, що висловлювання віце-губернатора М’якушко відносно незадовільного рівня харчування в дитсадках міста є некоректн

16.03.2007, 15:03 Просмотров: 817
Віце-мер Кременчука Василь Хоменко заявляє, що висловлювання віце-губернатора Надії М’якушко відносно незадовільного рівня харчування в дитсадках міста є некоректними.
«На сьогодні мені не відомо про проведення у Кременчуці пані М’якушко якихось перевірок. Факти викладені нею журналістам не підтверджуються і не мають грунту»,- каже віце-мер.
Також пан Хоменко додає, що за станом харчування в місті стежать чимало контролюючих органів і також він особисто.

Віце-мер Кременчука Василь Хоменко заявляє, що висловлювання віце-губернатора Надії М’якушко відносно незадовільного рівня харчування в дитсадках міста є некоректними. «На сьогодні мені не відомо про проведення у Кременчуці пані М’якушко якихось перевірок. Факти викладені нею журналістам не підтверджуються і не мають грунту»,- каже віце-мер. Також пан Хоменко додає, що за станом харчування в місті стежать чимало контролюючих органів і також він особисто. Нагадаємо, днями заступник губернатора з соціальних питань Надія М’якушко розкритикувала стан харчування в дитсадках Кременчука. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх