Кременчуцький онкодиспансер планують реорганізувати. Лікарів не скоротять, а ось хворим прийдеться лікуватися в Полтаві

15.03.2007, 12:03 Просмотров: 912
В 2008 році Кременчуцький онкодиспансер планують реорганізувати і зробити з нього профілактичне відділення де також доліковуватимуть хворих з онкологічними хворобами.
Про це заявила заступник губернатора з соціальних питань Надія М’якушко.
За її даними, реорганізацію слід провести, бо рівень допомоги онкохворим в Кременчуці не відповідає рівню диспансера. «В профілактичному відділенні доліковуватимуть хворих з онкологічними хворобами.

В 2008 році Кременчуцький онкодиспансер планують реорганізувати і зробити з нього профілактичне відділення де також доліковуватимуть хворих з онкологічними хворобами. Про це заявила заступник губернатора з соціальних питань Надія М’якушко. За її даними, реорганізацію слід провести, бо рівень допомоги онкохворим в Кременчуці не відповідає рівню диспансера. «В профілактичному відділенні доліковуватимуть хворих з онкологічними хворобами. Саме лікування планується організувати в Полтаві, де незабаром мають встановити спеціальний томограф для опромінювання (радіотерапії). Таких томографів всього три в Україні і один з них є в Полтаві. В Полтаві онкохворі отримуватимуть ліки з хіміотерапії безкоштовно».-заявила пані М’якушко. Щодо Кременчуцького онкодиспансеру, то за словами чиновника жоден з його працівників не буде скорочений і працюватиме надалі в медичній галузі Кременчука. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх