Приміщення військового шпиталю планують передати КДПУ

15.03.2007, 11:03 Просмотров: 886
Приміщення колишнього військового шпиталю планують передати Кременчуцькому державному політехнічному університету. Про це заявила заступник губернатора з соціальних питань Надія М’якушко.
За її словами, облдержадміністрація попередньо домовилася про передачу будівль шпиталю від Міноборони до територіальної громади з послідуючою передачею до КДПУ.
«Кременчуцький державний політехнічний університет слід розвивати, бо це найбільший заклад на теренах області який готує спеціалістів виробничих спеціальностей»,-вважає пані М’якушко.

Приміщення колишнього військового шпиталю планують передати Кременчуцькому державному політехнічному університету. Про це заявила заступник губернатора з соціальних питань Надія М’якушко. За її словами, облдержадміністрація попередньо домовилася про передачу будівль шпиталю від Міноборони до територіальної громади з послідуючою передачею до КДПУ. «Кременчуцький державний політехнічний університет слід розвивати, бо це найбільший заклад на теренах області який готує спеціалістів виробничих спеціальностей»,-вважає пані М’якушко. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх