Мешканців Раківки рятують від підтоплення

14.03.2007, 19:03 Просмотров: 1 097
Обласні депутати виділили Кременчуку близько пів мільйона гривень на розчистку дренажного каналу по провулку Садківському, що на Раківці, аби врятувати приватні оселі від підтоплення паводковими водами.
«Канал заріс рослинністю та забився сміттям, тому після злив чи паводків найближчі приватні оселі затоплюються. Мешканці вже давно просять його розчистити, – каже начальник відділу екології міськвиконкому Надія Бабічева¬. – На ділянці довжиною 350 метрів збудують водопровідвідний колектор, який вирішить проблему підтоплення в подальшому».

Обласні депутати виділили Кременчуку близько пів мільйона гривень на розчистку дренажного каналу по провулку Садківському, що на Раківці, аби врятувати приватні оселі від підтоплення паводковими водами. «Канал заріс рослинністю та забився сміттям, тому після злив чи паводків найближчі приватні оселі затоплюються. Мешканці вже давно просять його розчистити, – каже начальник відділу екології міськвиконкому Надія Бабічева¬. – На ділянці довжиною 350 метрів збудують водопровідвідний колектор, який вирішить проблему підтоплення в подальшому». Також еколог повідомила, що будівництво затягнеться на 8 місяців і «з’їсть» 887 тисяч гривень. Наразі оголошено тендер на проведення робіт. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх