Кременчуцькі газовики намагалися позбавити Комомольськ газу

14.03.2007, 18:03 Просмотров: 846
Представники підприємства „Кременчукгаз” намагалися позбавити Комсомольськ газопостачання, перекривши засувку на газовій трубі підприємства „Комсомольськтеплоенерго”. Піти на такий крок кременчужан вимусили борги ВАТ „Комсомольськтеплоенерго” перед „ДК ГАЗ УКРАЇНИ”, які, в свою чергу, викликані значними боргами населення Комсомольська та установ міста за послуги теплопостачання та постачання гарячої води.
Представники ВАТ „Комсомольськтеплоенерго”, погодивши свої дії з владою міста не допустили перекривання засувки на газопостачальній трубі. А це, - за словами директора теплопостачального підприємства Миколи Мандзюка, - в майбутньому може загрожувати застосуванням санкцій силових структур, якщо керівники „ДК ГАЗ УКРАЇНИ” вважатимуть за потрібне виконати свій намір відключити „Комсомольськтеплоенерго” від газопостачання.

Представники підприємства „Кременчукгаз” намагалися позбавити Комсомольськ газопостачання, перекривши засувку на газовій трубі підприємства „Комсомольськтеплоенерго”. Піти на такий крок кременчужан вимусили борги ВАТ „Комсомольськтеплоенерго” перед „ДК ГАЗ УКРАЇНИ”, які, в свою чергу, викликані значними боргами населення Комсомольська та установ міста за послуги теплопостачання та постачання гарячої води. Представники ВАТ „Комсомольськтеплоенерго”, погодивши свої дії з владою міста не допустили перекривання засувки на газопостачальній трубі. А це, - за словами директора теплопостачального підприємства Миколи Мандзюка, - в майбутньому може загрожувати застосуванням санкцій силових структур, якщо керівники „ДК ГАЗ УКРАЇНИ” вважатимуть за потрібне виконати свій намір відключити „Комсомольськтеплоенерго” від газопостачання. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх