Міліція Кременчука виявила двох неповнолітніх жартівників, які вчора повідомили про замінування Крюківського залізничного вокзалу

6.03.2007, 12:03 Просмотров: 938
Міліція Кременчука виявила двох неповнолітніх жартівників, які вчора повідомили про замінування Крюківського залізничного вокзалу. Як повідомив начальник Кременчуцької міської міліції Василь Овчаренко, жартівниками виявилися двоє неповнолітніх вихованців школи-інтернату імені А.С. Макаренка.

Міліція Кременчука виявила двох неповнолітніх жартівників, які вчора повідомили про замінування Крюківського залізничного вокзалу. Як повідомив начальник Кременчуцької міської міліції Василь Овчаренко, жартівниками виявилися двоє неповнолітніх вихованців школи-інтернату імені А.С. Макаренка. В інтернаті кореспонденту повідомили, що обидва хлопці перебувають на обліку у психіатра. «Ми проведемо з ними бесіду, але ніяк покарати їх не зможемо. Якщо іншим це сподобається, то такі жарти продовжаться»,-каже директор школи-інтернату Олександр Кириченко. Нагадаємо, вчора, 5 березня. об 11-29 до міліцій надійшов сигнал про замінування Крюківського залізничного вокзалу міста Кременчука. Відразу з приміщення вокзалу були евакуйовані працівники вокзалу та пасажири. Після обстежень території вокзалу вибухівку не виявлено. Рух потягів не припинявся. Нагадаємо, на початку цього року невідомі вже повідомляли про замінування центрального вокзалу Кременчука. Але повідомлення були хибним. Тоді міліція відшукала жартівників. Ними виявились вихованці школи-інтернату з психічними розладдям. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх