Освітянські гілки влади посварилися

27.05.2005, 08:05 Просмотров: 1 015
Автозаводський районний відділ освіти та профільна комісія міськради знов не знайшли спільної мови. Каменем спотикання стало скорочення логопедів. Керівник райво пані Шиян докоряє голові комісії пану Уріну бажанням зробити власний піар, а той називає її кроки некомпетентними..

Конфлікт

20 травня керівник Автозаводського райво Ольга Шиян скликала прес-конференцію. Одним із питань було фінансування освітянської галузі і необхідності економії коштів за рахунок скорочень в освіті. Завідувачка райво наполягала на необхідності скорочення логопедичної групи і, зокрема, логопеда в дитсадку №74. Вона спрямувала потік критики на голову депутатської комісії міськради з питань освіти Олександра Уріна, який категорично проти скорочення. На думку пані Шиян, Олександр Урін “заробляє піар-бали”до майбутніх місцевих виборів. “Де ж була позиція Олександра Веніаміновича, коли минулого року скорочувалися групи продовженого дня, ставки гардеробників, медсестер?” – запитує вона, сприймаючи кроки Уріна та його комісії як “переслідування” Автозаводського району.
“Нічого особистого, раніше ми майже завжди знаходили спільну мову”, - каже голова депутатської комісії з питань освіти Олександр Урін. Плани скоротити логопедів, за його словами, були й у Крюківському районі. Після втручання профільної комісії міськради логопедів відновили, в тому числі й у школах Автозаводського району. Спроби їх скорочення пан Урін називає “некомпетентними і недоцільними”.Необхідність збереження логопедичної групи в дитсадку № 74 він пояснює так: хоча нині там 8 дітей, незабаром група може поповнитися малечею з інших дитсадків району - вже є 18 бажаючих виправити мовлення. Відповів Олександр Урін і на запитання Ольги Шиян щодо його позиції при скороченнях в освіті минулого року: “Тоді Ольга Миколаївна працювала вчителем сш №30, не була присутня на сесіях міськради і просто не знає, що жодного разу я не підтримав скорочення. Коли приїхала комісія з області і наполягала на радикальному скороченні, моя позиція і позиція моєї комісії не дозволила це зробити. Нагадаю, голова іншої депутатської комісії Микола Черниш тоді ще й звинуватив мене, що вчителі не отримали відпускних, бо я не дав їх скоротити. І якщо Ольга Миколаївна сказала саме так, як сказала, то це свідчить про її некомпетентність.”
Конфлікт насправді глибший. І протиріччя виникають не вперше. Нагадаємо, Олександр Урін неодноразово виступав проти неефективного управління майном освіти та коштами від його оренди в Автозаводському районі. Його комісія підтримувала створення міськво, до цієї думки схилявся і міський голова Микола Глухов. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх