КрАЗ розробив новий пожежний автомобіль для потреб МНС

24.02.2007, 15:02 Просмотров: 1 259
Холдингова Компанія „АвтоКрАЗ” разом з компанією „Енергосоюз” і КБ „Пожспецмаш” виготовила новий пожежний автомобіль на базі двохосьового шасі КрАЗ-5233Н2 колісної формули 4х2. Автомобіль відповідає екологічним вимогам Євро-2, оснащений насосом для подачі води, цистерною для води обсягом 5000 л, ємністю для пени з нержавіючої сталі обсягом 400 л, електрогенератором, пожежними рукавами й стовбурами для гасіння різних типів пожеж, пневмоынструментом для ліквідації завалів та ін.
Як повыдомила прес-служба холдингу, переваги нового пожежного автомобіля на шасі КрАЗ у тому , що при аналогічних з попередниками габаритами, він може нести у два рази більше устаткування і засобів для пожежогасіння.
Передбачається, що новий автомобіль замінить наявні в пожежних частинах пожежні автомобілі на базі ЗІЛ і ГАЗ.

Холдингова Компанія „АвтоКрАЗ” разом з компанією „Енергосоюз” і КБ „Пожспецмаш” виготовила новий пожежний автомобіль на базі двохосьового шасі КрАЗ-5233Н2 колісної формули 4х2. Автомобіль відповідає екологічним вимогам Євро-2, оснащений насосом для подачі води, цистерною для води обсягом 5000 л, ємністю для пени з нержавіючої сталі обсягом 400 л, електрогенератором, пожежними рукавами й стовбурами для гасіння різних типів пожеж, пневмоынструментом для ліквідації завалів та ін. Як повыдомила прес-служба холдингу, переваги нового пожежного автомобіля на шасі КрАЗ у тому , що при аналогічних з попередниками габаритами, він може нести у два рази більше устаткування і засобів для пожежогасіння. Передбачається, що новий автомобіль замінить наявні в пожежних частинах пожежні автомобілі на базі ЗІЛ і ГАЗ. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх