Китайські вантажівки почнуть масово збирати на КрАСЗі вже у лютому

23.02.2007, 16:02 Просмотров: 881
Днями в Маріуполі був проданий перший вантажний автомобіль FAW СА 1051 "Євро-2", зібраний на Кременчуцькому автоскладальному заводі (КрАСЗі). Це автомобіль вантажопідйомністю 3,5 т, що повністю відповідає міжнародним екологічним нормам. Ціна нової вантажівки, зібраної у Кременчуці, -70 900 грн.
Як повідомили на підприємстві, КрАСЗ сертифікований на складання вантажних автомобілів FAW, за всіма технічними параметрами відповідних до норм "Євро-2.

Днями в Маріуполі був проданий перший вантажний автомобіль FAW СА 1051 'Євро-2', зібраний на Кременчуцькому автоскладальному заводі (КрАСЗі). Це автомобіль вантажопідйомністю 3,5 т, що повністю відповідає міжнародним екологічним нормам. Ціна нової вантажівки, зібраної у Кременчуці, -70 900 грн.
Як повідомили на підприємстві, КрАСЗ сертифікований на складання вантажних автомобілів FAW, за всіма технічними параметрами відповідних до норм 'Євро-2. З третьої декади лютогопідприємство почне складати першу промислову партію автомобілів FAW СА 1051 і СА 1061. У березні ці вантажівки з'являться у всій торгово-сервісній мережі «Автоінвестстроя». 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх