Гаражі, що встановлені незаконно або з порушенням норм, планують прибрати

15.02.2007, 16:02 Просмотров: 1 444
У місті збираються привести до ладу гаражі. Як розповів заступник голови Автозаводського району Григорій Брижаха, нещодавно райвиконкоми розробили відповідний проект. Ним передбачається демонтаж «нічийних» гаражів, – тобто неоформлених, власники яких не побажали «відкрити личко». «Якщо власник гаража не знаходиться, гараж демонтують та вивозять на штрафмайданчик.

У місті збираються привести до ладу гаражі. Як розповів заступник голови Автозаводського району Григорій Брижаха, нещодавно райвиконкоми розробили відповідний проект. Ним передбачається демонтаж «нічийних» гаражів, – тобто неоформлених, власники яких не побажали «відкрити личко». «Якщо власник гаража не знаходиться, гараж демонтують та вивозять на штрафмайданчик. Потім він переходить у комунальну власність», – каже він.
Головний архітектор Крюківського району Андрій Горгола пояснює,  що, крім цього, у місті багато випадків, коли гаражі розміщені в неналежному місці. «Трапляється, вони встановлені на теплотрасах, кабелях, або у місцях, де за будівельними нормами ставити їх не можна. Ці гаражі потрібно буде прибрати». Якщо ж із  «нормами» у вашого гаража все гаразд, але земельна ділянка під ним неоформлена, до вас можуть застосувати закон щодо самовільного захоплення землі. А він передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність ( від 6 місяців до 3 років ув’язнення»). До речі, право встановлювати металеві гаражі мають лише пільговики: інваліди, чорнобильці та інші категорії. «Буває, що оренда вже скінчилась, або людина, на яку записаний гараж, померла, тому він не оформлений, як потрібно», – каже Григорій Брижаха.
Списки самовільно встановлених гаражів до виконкомів подаватимуть ЖЕДи. Однак жорсткі дії щодо «гаражників» служби міста  приймуть лише тоді, коли проект остаточно відпрацюють, а міські депутати віддадуть за нього свої голоси на сесії міської ради. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх