12 лютого об 11-30 в міськвиконкомі відбудеться засідання протиепідемічної комісії на якому будуть розглядати питання про закриття шкіл Кременчука на

12.02.2007, 11:02 Просмотров: 852
Стан захворюваності на гострі вірусні інфекції в Кременчуці цього тижня значно зріс. Про це повідомив головний санлікар міста Віктор Акимов. За його словами, в місті за тиждень зафіксовано 1802 випадки ГРВІ, що на 31% більше, ніж за попередній тиждень. Особливо турбує пана Акимова стан захворюваності серед школярів.

Стан захворюваності на гострі вірусні інфекції в Кременчуці цього тижня значно зріс. Про це повідомив головний санлікар міста Віктор Акимов. За його словами, в місті за тиждень зафіксовано 1802 випадки ГРВІ, що на 31% більше, ніж за попередній тиждень. Особливо турбує пана Акимова стан захворюваності серед школярів. «Рівень дитячої захворюваності зріс у порівнянні з минулим тижнем на 37% і скла 620 чоловік. В деяких школах міста ми ввели обмеження на проведення масових заходів. Це школи номер 3,8,11,16,18,19,20,21 та 27. вважаю, що з наступного тижня школи прийдеться закрити на карантин»,- заявив Віктор Акимов. Імовірніше за все це станеться у вівторок, бо у понеділок санлікарі зберуть статистику захворівши школярів і вирішать зачиняти чи ні школи з вівторка. Рішення з цього питання буде прийнято сьогодня об 11-30 в міськвиконкомі, де відбудеться засідання протиепідемічної комісії. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх