Перший Міжнародний гончарний фестиваль відбудеться в липні цього року в Опішні

12.02.2007, 09:02 Просмотров: 1 324
Перший Міжнародний гончарний фестиваль відбудеться в липні цього року столиці українського гончарства – селищі Опішня Зіньківського району, Полтавської області.
Про це повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Іван БЛИЗНЮК.
За його словами, фестиваль відбудеться в Опішні з 2 по 12 липня. Взяти участь у ньому запрошені юні митці з усіх регіонів України та країн ближнього й дальнього зарубіжжя.

Перший Міжнародний гончарний фестиваль відбудеться в липні цього року столиці українського гончарства – селищі Опішня Зіньківського району, Полтавської області. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Іван БЛИЗНЮК. За його словами, фестиваль відбудеться в Опішні з 2 по 12 липня. Взяти участь у ньому запрошені юні митці з усіх регіонів України та країн ближнього й дальнього зарубіжжя. Фестиваль відбуватиметься на базі Опішнянського колегіуму мистецтв. Цей навчальний заклад був створений у 1998 році з ініціативи генерального директора Національного музею-заповідника українського гончарства Олександра ПОШИВАЙЛА за підтримки облдержадміністрації. Від 2004 року Колегіум мистецтв підпорядковується безпосередньо Міністерству культури і туризму України. Нині тут навчаються 114 учнів, здобуваючи базову середню освіту з 1 по 11 класи. Окрім загальноосвітніх, тут викладаються профільні предмети – рисунок, живопис, композиція, гончарство, кольорознавство, основи керамології, технологія гончарства, скульптура, історія мистецтв, а для дітей, які вступатимуть до технічного вищого навчального закладу, викладаються основи технічного рисунку. До речі, випускники закладу впевнені і в своєму майбутньому після його закінчення, адже Колегіум мистецтв уклав договори з вищими навчальними закладами України, зокрема з Львівською академією мистецтв, Полтавським державним технічним університетом, Полтавським державним педагогічним університетом, Ужгородським коледжем, Харківською академією культури. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх