9 лютого відбудеться засіданні Полтавського прес-клубу де з»ясовуватиметься питання хто ж відповідатиме за недавнє „найгучніше” медичне НП на Полтавщи

8.02.2007, 15:02 Просмотров: 1 196
Як відрізнити лікарську помилку від злочину? Хто має стати найоб’єктивнішим арбітром у суперечці з приводу якості лікування між медиками і їхніми пацієнтами? Чому так важко розслідувати і доводити у суді вину чи невинуватість медиків у справах, де оцінюється їхня фахова спроможність? Наскільки захищеними у стосунках із пацієнтами з точки зору права є самі медпрацівники? Чи передбачена відповідальність за порушення медичних приписів і правових норм тих же таки пацієнтів?
На ці та інші, не менш гості й актуальні питання журналісти матимуть змогу отримати відповіді від провідних фахівців зі згаданої проблематики на засіданні Полтавського прес-клубу, яке відбудеться завтра, у п’ятницю, 9 лютого 2006 року о 13.00 за адресою: м. Полтава, вул. Енгельса, 27 А, перша міська лікарня, так звана „студентська аудиторія” (іти від входу в поліклініку цієї лікарні у напрямку пологового будинку до двоповерхової прибудови над „озером”, вхід – з двору).

Як відрізнити лікарську помилку від злочину? Хто має стати найоб’єктивнішим арбітром у суперечці з приводу якості лікування між медиками і їхніми пацієнтами? Чому так важко розслідувати і доводити у суді вину чи невинуватість медиків у справах, де оцінюється їхня фахова спроможність? Наскільки захищеними у стосунках із пацієнтами з точки зору права є самі медпрацівники? Чи передбачена відповідальність за порушення медичних приписів і правових норм тих же таки пацієнтів? На ці та інші, не менш гості й актуальні питання журналісти матимуть змогу отримати відповіді від провідних фахівців зі згаданої проблематики на засіданні Полтавського прес-клубу, яке відбудеться завтра, у п’ятницю, 9 лютого 2006 року о 13.00 за адресою: м. Полтава, вул. Енгельса, 27 А, перша міська лікарня, так звана „студентська аудиторія” (іти від входу в поліклініку цієї лікарні у напрямку пологового будинку до двоповерхової прибудови над „озером”, вхід – з двору). У засіданні прес-клубу візьмуть участь гості з Києва, в тому числі президент Всеукраїнської громадської організації „Українська медико-правова асоціація” Радмила Гревцова, віце-президент Світової федерації українських лікарських товариств Олег Мусій, а також керівники полтавських представництв цих організацій – юристи і медики. Така представницька і фахова розмова на цю тему Полтаві відбудеться фактично вперше. Тож запрошуємо вас, шановні колеги, взяти в ній участь. Ще раз звертаємо вашу увагу на дещо незвичне місце нашої чергової зустрічі, яке максимально наближене до предмета розмови (до першої міськлікарні постійно курсує „маршрутка” від так званого „ДК ПТК”).Чекаємо. Контактні телефони прес-клубу: 2-41-88, 8-067-53-25-182. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх